o mnie

  • Muzyk Sławomir Kłodnicki. Usługi.

    Muzyk Sławomir Kłodnicki. Usługi.

Nazywam się Sławek Kłodnicki i jestem kompozytorem, aranżerem, dyrygentem, multiinstrumentalistą, z pasją zajmującym się, od wielu lat (rok założenia firmy 1994!) również  szeroko rozumianą edukacją muzyczną: od podstawowych zagadnień teorii muzyki przez kompozycję, harmonię, kontrapunkt, czy instrumentację - do nauki gry na instrumentach.

Kompozycji i instrumentacji uczyli mnie m.in prof. E. Bogusławski (AM Katowice), prof. M. Borkowski (UMFC Warszawa), dyrygowania (B. Ocias), kontrapunktu prof. L. Markiewicz (AM Katowice), harmonii (R. Jochymczyk), fortepianu (L. Grądman), skrzypiec (M. Bryjok), aranżacji, w tym na różne orkiestry rozrywkowe (P. Kostrzewa).

Jestem autorem wielu kompozycji i aranżacji, które były wykonywane na polskich i europejskich scenach muzycznych. Jak również założycielem, dyrygentem i aranżerem m.in. Orkiestry Muzyki Rozrywkowej "Queento Band" w Kępnie; dla której, przez wiele lat pisałem i aranżowałem całość repertuaru. Dodatkowo, aby być jak najpełniej przygotowanym do pracy pedagogicznej, ukończyłem wyższe studia w WSP w Częstochowie, na wydziale Wychowania Muzycznego.