• Nauka gry na pianinie

    Nauka gry na pianinie

  • Nauka gry na instrumentach klawiszowych

    Nauka gry na instrumentach klawiszowych

Nauka gry na instrumentach klawiszowych

Kto za nas nie zna utworu np. "Dla Elizy" L. van Beethovena? Równie wielu marzy, by chociaż 1-szą jego część umieć zagrać. Nie jest to nierealne marzenie. Spróbuj dzisiaj wyznaczyć sobie taki cel, i przy mojej pomocy go zrealizować. Podejmij wyzwanie, bo samodzielne wykonanie takiego przeboju, to uczucie, które warto przeżyć! Nie ograniczymy się wyłącznie do utworów muzyki klasycznej (choć od klasycznych podstaw gry fortepianowej rozpoczniemy, bowiem są najlepszą bazą do właściwego rozwoju umiejętności technicznych). W przygotowanym przeze mnie programie nauczania znajdziesz bardzo rożne rodzaje i gatunki muzyczne, których cechą wspólną jest to, że dają radość i zadowolenie podczas pracy nad nimi. Jeśli chodzi o instrument: niekoniecznie musisz mieć od razu tradycyjny fortepian, czy pianino. Polecę Ci odpowiedni, ewentualnie jeśli zechcesz, skorzystasz z opcji "znajdź dla mnie instrument" i wówczas jego znalezieniem zajmę się ja.

Jeśli chodzi o zajęcia, to podstawowym systemem mojej pracy jest 2-spotkaniowy tydzień, z lekcjami rozłożonymi możliwie równo (niezależnie czy to tryb stacjonarny, czy wirtualny), aby czas na przygotowanie się do każdej z nich był zbliżony. Podstawowa jednostka lekcyjna to 45 min (starsze dzieci, młodzież, dorośli) i 30 min. (młodsze dzieci do 10 lat). Jeśli jesteś w pobliżu i Twoim życzeniem będzie, grać u siebie-nie ma przeszkód. Do 15 km dojadę bez dodatkowych kosztów. Z tymi, którzy wolą jednak uczyć się z jakichś przyczyn poza domem - chętnie zapraszam do siebie!

Lekcje on line, przez wybrany komunikator możliwe w zasadzie o każdej rozsądnej i dogodnej dla obu stron porze. Koszty jednej lekcji-już od 50 pln. Teraz Twój ruch: napisz, zadzwoń, zostaw wiadomość-oddzwonię i ustalimy szczegóły: