• Nauka gry na gitarze

    Nauka gry na gitarze

Nauka gry na gitarze

Gitara jest zdecydowanie jednym z najbardziej znanych instrumentów. Zaletą jej jest to, że możemy mieć ja w zasadzie w każdej sytuacji ze sobą. Między innymi dzięki temu, stała się tak popularna. Dodatkowym atutem tego instrumentu jest fakt, że jeśli nauczyłeś się gry na jednym z jej rodzajów, właściwie możesz zagrać na pozostałych. Oczywiście piszę w znacznym uproszczeni, ale możesz mi uwierzyć, nie jest to pozbawione sensu. 

Jeśli zechcesz uczyć się ze mną od początku, będę Cię namawiał do rozpoczęcia gry na gitarze klasycznej, ewentualnie elektroklasycznej(ale nie bój się, nie będziemy powielać 1:1 szkoły muzycznej, przez ponad 25 lat udało mi się wypracować własne podejście do pracy z uczniem, które skoro już tyle trwa, oznacza, że przynosi właściwe efekty!). Poza innymi zaletami takiego rozwiązania, jedna jest najistotniejsza: rozpoczynasz grę na strunach nylonowych, co dla "przetrwania palców" w pierwszych miesiącach ma niebagatelne znaczenie!

Podstawowym systemem mojej pracy jest 2-spotkaniowy tydzień, z lekcjami rozłożonymi możliwie równo(niezależnie, czy to tryb stacjonarny, czy wirtualny), aby czas na przygotowanie się do każdej z nich był zbliżony. Podstawowa jednostka lekcyjna to 45 min( starsze dzieci, młodzież, dorośli) i 30 min(młodsze dzieci do 10 lat) Jeśli jesteś w pobliżu i Twoim życzeniem będzie, by grać u siebie - nie ma przeszkód. Do 15 km dojadę bez dodatkowych kosztów. Z tymi, którzy wolą jednak uczyć się z jakichś przyczyn poza domem-chętnie zapraszam do siebie!

Lekcje on line, przez wybrany komunikator możliwe w zasadzie o każdej rozsądnej i dogodnej dla obu stron porze. Koszty jednej lekcji - już od 50 pln. Teraz Twój ruch: napisz, zadzwoń, zostaw wiadomość - oddzwonię, ustalimy wówczas szczegóły: